Opinie najemców

Niniejszym oświadczamy, że od listopada 2018r. jesteśmy najemcą nowo wybudowanego budynku biurowo-usługowego przy ul. Tysiąclecia 101 w Katowicach.

W związku z naszą działalnością, na etapie budowy obiektu pomagano nam w dopasowaniu wielkości powierzchni względem potrzeb wynikających z zapotrzebowań placówki “Centrum Medyczne Tysiąclecie”, wyborze kolorów ścian, wykładzin, rozplanowaniu instalacji i innych detali. Współpraca odbywała się sprawnie i terminowo. Ze względu na lokalizację obiektu dojazd do naszej placówki jest bardzo wygodny, zarówno komunikacją miejską jak i samochodową, co w połączeniu z dużą ilością miejsc parkingowych jest silnym atutem w Katowicach.

Centrum Medyczne Tysiąclecie

Już blisko dwa lata jak jesteśmy najemcą Lokali w budynku TEL-MET przy Korfantego 169.

Bez żadnej wątpliwości stwierdzam, że przeprowadzka do obecnej siedziby to była jedna z najlepszych naszych decyzji w okresie 20-letniego funkcjonowania Kancelarii.

Bezproblemowy dojazd ze wszystkich stron Śląska, nowoczesne wnętrza, obszerne klimatyzowane pomieszczenia, czyste i zadbane otoczenie budynku i w zasadzie nieograniczona ilość miejsc parkingowych. Dodam jeszcze brak jakichkolwiek konfliktów z Wynajmującymi. Wyjątek?
Życzę tego wszystkim.

Kancelaria Radców Prawnych
IURATOR

Od firmy TMC wynajmujemy powierzchnie biurowe. Rekomendujemy tę firmę jako rzetelnych i bardzo pomocnych specjalistów, których cechuje duże doświadczenie i dzięki temu – profesjonalizm.

Pracownicy TMC wspierali nas już na etapie rozmieszczania pomieszczeń, później prac remontowych, a także po przeniesieniu naszej firmy do nowej siedziby. Zawsze uwzględniali nasze oczekiwania, jednocześnie podpowiadając dobre rozwiązania. Nawet w chwili obecnej, kiedy już od jakiegoś czasu korzystamy z nowego biura, szybko reagują na zgłaszane przez nas prośby i sugestie.

Rekomendujemy firmę TMC jako specjalistów w swojej branży i polecamy jako zaangażowanego i fachowego partnera biznesowego.

Librus Spółka z o.o.

Kancelaria Adwokacka Konsek ma przyjemność zarekomendować firmę TMC Kiepura, Wójcik Sp.J. jako solidnego i rzetelnego partnera.
Dotychczasowa współpraca z firma TMC Kiepura, Wójcik Sp.j. przebiega pomyślnie, a sam personel cechuje duży profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta.
Dobra organizacja pracy w zarządzaniu powierzchniami biurowymi owocuje znacznymi korzyściami wizerunkowymi dla firm korzystających z usług TMC Kiepura, Wójcik Sp.J

Kancelaria Adwokacka Konsek

Szukając przyjaznej lokalizacji na kolejne lata, Instytut Technik Finansowych i Sukcesji zdecydował o przeniesieniu działalności do nowo wyremontowanego biurowca przy Alei Korfantego 193.

Już na początkowym etapie negocjacji pomagano nam w dopasowaniu wielkości powierzchni względem potrzeb wynikających z charakteru naszej działalności, wybór kolorów ścian, wykładzin , projekt aneksu kuchennego, umiejscowienie gniazd komputerowych i innych detali odbywał się szybko i terminowo.

Dojazd do Biurowca jest wygodny, miejsca parkingowe w wystarczającej ilości co jest silnym atutem w Katowicach.
Na miejscu najemcy mogą korzystać z baru, usług sprzątania, budynek jest czynny 24 godziny na dobę.

Najważniejsi są jednak ludzie, spółce TMC Kiepura, Wójcik Sp.J. udało się dobrać kadrę która na etapie samego wynajmu ( budynek ma kompletne obłożenie) dokłada wszelkich starań aby miejsce pracy zlokalizowanych tu firm było czymś więcej niż tylko adresem na mapie. Gratuluję i jestem przekonany że kolejne projekty będą równie udane.

Instytut Technik Finansowych i Sukcesji